آرایشی

کرم های دورچشم الی ژن چگونه اند؟

امروزه کرمهای دورچشم زیادی در بازار وجود دارد که انصافا برخی از آنها بسیار خوب است. بهتر است کرم دورچشم بر حسب سن و مشکلاتی که پوست اطراف چشم دارد انتخاب شود. در این مطلب کرمهای دورچشم برند الی ژن که یک برند ایرانی با کیفیت است، به شما معرفی میکنیم و بیان میکنیم که هر کدام برای چه افرادی مناسب است.

معرفی کرم های دورچشم الی ژن

الی ژن یک برند ایرانی با کیفیت است که دو نوع کرم دورچشم دارد. در اینجا هر دو نوع کرم دورچشم الی ژن را معرفی میکنیم و خصوصیات هر یک را بیان میکنیم.

کرم دورچشم الی ژن (Revitalizing)

کرم دورچشم الی ژن حاوی آملیوکس و کلاژن هیدرولیز شده است که در پیشگیری از چروکهای دورچشم بسیار موثر است. بافت این کرم کمی چرب است و برای افراد بالای 30 سال پیشنهاد می شود. با تداوم استفاده، پوست اطراف چشم کمی سفت می شود و چروکهای آن کم عمق می شود.

کرم دورچشم الی ژن رطوبت رسانی عمقی انجام می دهد. رطوبت رسان بودن آن به گونه ای نیست که حس خیسی و رطوبت زیادی با مصرف کرم داشته باشید، بلکه به دلیل ترکیبات رطوبت رسان آن، این کار را بصورت عمقی انجام می دهد.

در بین برندهای ایرانی،کرم دورچشم الی ژن کیفیت خوبی با قیمت مناسب دارد. برای اطلاعات بیشتر و خرید میتوانید بر روی محصول زیر کلیلک کنید:

کرم دورچشم ضدپف و ضد تیرگی الی ژن

کرم دورچشم ضدتیرگی الی ژن بافت سبک و غیر چربی دارد. حس رطوبت رسانی و خیسی بر روی پوست دارد. جذب آن سریع است و اثر چربی برجا نمیگذارد. این کرم به افرادی 20 سال به بالا که مشکل تیرگی زیرچشم یا مستعد آن هستند، توصیه می شود.

کرم دورچشم ضدتیرگی الی ژن مواد بسیار خوبی برای رفع تیرگی زیر چشم دارد از جمله کافئین، عصاره رزماری، ویتامین سی و رزولسینول. این ترکیبات هم خودشان به تنهایی روشن کننده پوست هستند هم باعث افزایش گردش خون پوست نازک زیر چشم می شوند و به این ترتیب تیرگی زیر چشم بهبود می یابد.

مطلب پیشنهادی: اقدامات ماندگار برای رفع سیاهی دورچشم

ترکیبات بکار رفته در کرم دورچشم ضدتیرگی، باعث کاهش پف زیرچشم می شود اما نباید انتظار داشت که پف های شدید که دلایل ژنتیکی دارند را بطور کامل درمان کند. بلکه با مکانیسم افزایش گردش خون، تا حدی باعث بهبود پف زیر چشم نیز می شود.

اگر شما از کرم های دورچشم الی ژن استفاده کرده اید، تجربه خود را در بخش نظرات در زیر همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *